Tele Sipariş 0312 321 03 09 0545 345 95 72
Ananas Kurusu 1 Kg

Ananas Kurusu 1 Kg

  • Ürün Kodu: BLG042

Pürüzsüz bir çilt için, demir, güçlü saç tırnak için kalsiyum, sağlıklı cilt ve göz için, vitamin A, hücrelerin çoğalmasını sağladığı için, vitamin B ve ciltdeki kollagen oluşumu için vitamin C içerir. İdrar sökücüdür. Selüliti azaltır.

Protein sindiren ve zayıflamayı sağlayan enzim olan bromelain sayesinde sadece sindirme yardımcı olakla kalmaz, vücutta meydana gelebilicek olan iltihapları ve şişkinlikleri de etkili bir biçimde azaltır. Mide ve bağırsakları temizler. Oldukça doyurucur.

Etin sindirilmesinde yardımcı olur. İçerdiği protein mayası, yemekleri proteinleri etkili bir şekilde çözümler. Mide ve bağırsakları hareketlendirir. Stresin giderilmesi ve bağışıklık sisteminin güçlendirilmesine yardımcı olur.

Kan dolaşımını hızlandırarak hem tansiyonu, hem de kandaki yağ oranını düşürür. Vücutta yağ birikimi önler. Nezleye karşı birebirdir. Boğaz ağrısı ve öksürüğü giderir.

Beyne giden kan yollarını temizler ve beynin kan dolaşımını arttırır. Yapısında bulunan bromelain enziminin CCS molekülünü içerdiği ve bonun da kansere karşı insan vücudunun bağışıklık sistemini harekete geçirdiği kanıtlanmıştır. Ayrıca vücuttaki proteinleri ayrıştıran ve sindiren bir enzim olduğundan hazmı kolaylaştırır, mide asidini düzenler. Kemik ve eklemlerdeki kireçlenmeyi önler. Alerjilere karşı korunma sağlar.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi